Back to the top

Tuba Akdağ Kimdir?

AŞAĞI KAYDIR

Tuba Akdağ’ Kimdir ?

Uzman Psikolog & Pedagog Tuba Akdağ‘ın sağladığı bireysel psikolojik danışmanlık hizmeti ile kendinizi daha iyi hissedebilir, sorunlarınızla başa çıkma becerileri kazanabilir ve gelecekte oluşabilecek olası sorunları önleyebilirsiniz. Psikolojik destek sayesinde yaşamınızda olumlu değişiklikler yapabilir, “sıkışmış” hissettiğiniz konularda kendinizi daha umutlu, kararlı ve güçlü hissedebilirsiniz.

Bireysel Psikoterapi
Çocuk ve Ergen Psikolojisi
Gelişim-Zeka-Kişilik Testleri

Uzman Psikolog & Pedagog Fatıma Tuba Akdağ 1989 yılında Adana’da doğmuştur. 2008 yılında Beykent Üniversitesi Psikoloji bölümünü tam burslu olarak kazanmış ve 2012 yılında mezun olmuştur. Yine 2012 senesinde başladığı Haliç Üniversitesi Uygulamalı(Klinik) Psikoloji Tezli Yüksek Lisans bölümünden 2014 yılında mezun olmuştur. Lisans eğitimi boyunca kendini geliştirme ve psikoloji alanındaki deneyimlerini artırma amaçlı birçok projede yer almış ve pek çok farklı hastanede gönüllü stajyer olarak görev yapmıştır. 2012-2015 yılları arasında İstanbul’da, 2016 yılında Adana’da meslek hayatına devam etmiştir. Bugün halen Atatürk Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümünde akademik eğitimini sürdürmektedir.

Tuba Akdağ, 2017 yılında kendi kliniğini kurarak özellikle çocuk ve ergen terapisi üzerine çalışmalarına devam ederken bireysel terapi uygulamalarıyla da yetişkinlere hizmet vermektedir. Psikoterapinin bireysel nitelik ve ihtiyaçlara göre şekilleneceği fikrinde olan ve çalışmalarına buna göre yön veren Tuba Akdağ, evli ve bir çocuk annesidir.

Kliniğimizden Kareler

Pedagog ve Psikolog Danışmanı İhtiyaçlarınız Çok Yakın

Profesyonel yardım hizmetlerinden yararlanmak için lütfen bize ulaşınız.